jímka objem 11m3

Jímka kruhová dvouplášťová 11m3 vyrobena z desek kvalitního PP. Jímka dvouplášťová je opatřena revizním otvorem s plastovým poklopem. Dle domluvy je možné opatřit nátokovým a odtokovým potrubím. 

Cena:36 500 Kč
Cena s DPH:41 975 Kč
ks
Nákres

dvouplášť jimka 10m3 na vodu či splašky

Usazení

Kruhová jímka proti spodní vodě 11m3 se usazuje žebrování na jejím dně do živého betonu. Skrze žebra je nutno provléct armování tak, aby se podkladní betonová deska po vytvrdnutí pevně spojila s tělem jímky. Dvouplášťová jímka se poté postupně začne napouštět a betonovat. Toto je nutno provádět po napojení přítokového a odtokového potrubí při postupném obsypávání zeminou. Při přebetonování víka může být jímka pojezdová.

Za případu, že má jímka také odtokové potrubí bývá využívána jako dvouplášťová nádrž na vodu. Jímku je možno na přání přebudovat na dvouplášťový septik.

Rozměry

Rozměry dvouplášťové jímky 11m3:
výška = 2000mm
vnitřní průměr = 2650mm
vnější průměr = 2900mm

Popis Funkce

Dvouplášťová jímka je obvykle osazena pouze přítokovým potrubím. Jímka proti spodní vodě má stejně jako každá jiná revizní komínek, jehož výšku je třeba přizpůsobit hloubce uložení jímky.

Dvouplášťová nádrž na vodu 11m3 je oproti jímce osazena také odtokovým potrubím, které slouží jako bezpečnostní přepad.

Nádrže je možno upravit také na dvouplášťový tříkomorový septik tak, aby docházelo k separaci a částečnému vyhnívání fekálií v odpadních vodách.

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.