Samonosná jímka

Samonosná plastová jímka určena k jímání odpadních či dešťových vod. Usazení samonosné konstrukce je nenáročné. Jímka se usazuje dnem na betonovou desku a při postupném plnění jímky vodou se nádrž obsypává zeminou.

Samonosné jímky jsou nejprodávanějším typem nádrží!

Veškeré typy jímek dopravujeme po celé ČR ZDARMA!!! Součástí je plastový poklop, revizní otvor, doklady ke kolaudaci, montážní návod. Samozřejmostí je osazení přítokovým či odtokovým potrubím.

Součástí dodávky plastové samonosné jímky je:

  • plastový poklop
  • 1x vtok dle požadavku
  • 1x výtok dle požadavku
  • montážní návod
  • dokumentace ke kolaudaci

Standardní rozměry plastových samonosných jímek

rozměry plastových jímek samonosných

* jsme výrobci plastových nádrží, rozměry lze vždy přizpůsobit požadavkům zákazníka, úprava výšky či průměru jímek, septiků není problém.

jímka objem 2m3
Samonosná jímka o objemu 2m3 je vyrobena z kvalitního polypropylenu, plášť (stěna) jímky je z PP o síle 8mm. Víko nádrže je opatřeno revizním otvorem o průměru 60cm, standardní výška je 20cm – na přání je možno upravit. Jímka 2m3 je dále opatřena závěsnými oky pro snadné usazení do výkopu. ...více >>
jímka objem 2m3
jímka objem 3m3
Kvalitní plastová jímka o objemu 3m3 vhodná k jímání odpadních a dešťových vod. Jímka je opatřena revizním otvorem, vtokem a výtokem (na přání). Pokud hledáte levnou a kvalitní jímku jste na správném místě.
jímka objem 3m3
jímka objem 4m3
Plastová jímka samonosná vyrobena z polypropylenu, objem jímky 4m3. Jímku je možné předělat na nádrž na dešťovou vodu. Jímku je možné opatřit přepadem. Jímku je možné využívat jako jímku odpadní či jímku na dešťovou vodu. Jímka je opatřena vtokem, komínkem.
jímka objem 4m3
jímka objem 5m3
Kvalitní plastová jímka 5m3 - průměr=2050mm, výška=1500mm. Jímka plastová je vyrobena z kvalitního PP. Plastová jímka 5m3 je 100% vodotěsná. Jímku lze předělat na jímku na vodu. 
jímka objem 5m3
jímka objem 6m3
Kvalitní, levná plastová jímka vyrobena z desek PP o objemu 6m3. Jímku lze použít jako jímka na odpadní vody nebo jako jímka na vodu. Jímka na vodu je opatřena bezpečnostním přepadem. Jímka je opatřena revizním otvorem. 
jímka objem 6m3
jímka objem 7m3
Samonosná plastová jímka určena k jímání odpadních, splaškových či dešťových vod je vhodná k rodinným domům či k rekreačním objektům, kde není vybudovaná splašková kanalizace. Jimka má průměr 2450mm a výšku 1500mm. PP jímka samonosná 7m3 je vhodná především do zelené ...více >>
jímka objem 7m3
jímka objem 8m3
Plastová jímka 8m3 určena k zadržování odpadních vod nebo k jímání dešťových vod. Jímka je vyrobena z kvalitního PP. Rozměry plastové nádrže jsou: průměr=2650mm, výška=1500mm. Doprava jímky je zdarma po celé ČR. 
jímka objem 8m3
jímka objem 9m3
Masivní konstrukce, samonosné provedení plastové jímky o objemu 9m3 za bezkonkurenční cenu. Využijte dopravy zdarma po celé ČR. Plastovou jímku je možné využít na jímání dešťových vod a tím ušetřit peníze za vodu! Jímku 9m3 je možné využít i na jímání odpadních vod. 
jímka objem 9m3
jímka objem 10m3
Samonosná jímka 10m3 je vhodná pro použití jako jímka na odpadní vody nebo jako jímka na dešťovou vodu. Jímku dodáváme včetně certifikátů a dokladu o vodotěsnosti. Samozřejmostí pak pro nás je doprava zdarma po celé ČR.
jímka objem 10m3
jímka objem 11m3
Plastová samonosná jímka o objemu 11m3. Jímku je možné využívat na splaškové vody nebo na dešťovou vodu. Jímka je vhodná k rodinným domům nebo k chatám a chalupám. Jímka 11m3 najde uplatnění tam, kde není možné se napojit na veřejnou kanalizaci.
jímka objem 11m3
jímka objem 12m3
Plastová samonosná jimka o objemu 12m3 je vhodná především k umístění do travnatých ploch bez jílové půdy, spodní vody nebo statického zatížení v její blízkosti. Plastová jimka je vyrobena z PP desek nejvyšší kvality. Můžete ji použít jako jimku na dešťovou vodu nebo jako jimku na odpadní vodu. ...více >>
jímka objem 12m3
jímka objem 15m3
Samonosná jímka o objemu 15m3 se skvěle hodí na jímání odpadních nebo dešťových vod u větších rodinných domů nebo penzionů. Své využití najde jako retenční nádrž i tam, kde není možné vybudovat vsakovací jímku. Při použití zadržené vody na zálivku, mytí automobilů, praní ...více >>
jímka objem 15m3
jímka objem 18m3
Samonosná jímka o objemu 18m3 je skvělým řešením odpadních vod k větším rodinným domům, dvojdomkům nebo větším rekreačním zařízením, jako jsou hotely a penziony. Naše plastová jímka 18m3 Vám také skvěle poslouží jako retenční nádrž k jímání dešťových vod. Zajistíme ...více >>
jímka objem 18m3
jímka objem 20m3
Samonosná jimka 20m3 s robustními výztuhami v podobě žeber, prstenců a stojek uvnitř nádrže je vhodná ke snadnému usazení k rodinným domům, rekreačním objektům, hotelům i penzionům. Právě díky robustním výztuhám není třeba jimku obetonovávat a je možné ji zasypat zeminou. Jimka je po zasypání pochozí a pojezdová ...více >>
jímka objem 20m3

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.