jímka objem 12m3

Plastová samonosná jimka o objemu 12m3 je vhodná především k umístění do travnatých ploch bez jílové půdy, spodní vody nebo statického zatížení v její blízkosti. Plastová jimka je vyrobena z PP desek nejvyšší kvality. Můžete ji použít jako jimku na dešťovou vodu nebo jako jimku na odpadní vodu. Navíc po celé České republice doprava zdarma!

Cena:30 990 Kč
Cena s DPH:35 639 Kč
ks
Nákres

Technický nákres samonosné jímky 12m3

Usazení

Samonosná jimka 12m3 se usazuje do připravené jámy, ve které je připravena železo-betonová deska o minimální síle 15cm. Maximální sklon desky je 0,5cm, deska je zbavena kamenů, ostrých hran a hlíny. Jimku do jámy spouštíme tak, aby na desku nenapadala zemina. Pokud se tak stane, musí být před usazením deska od zeminy očištěna. Po usazení připojíme přítokové případně i odtokové, potrubí a při postupném napouštění samonosné jimky vodou obsypáváme zeminou.

Rozměry

Standardní rozměry samonosné jímky 12m3 jsou:

  • výška jímky: 2000mm
  • průměr jímky: 2770mm
  • průměr revizního otvoru: 600mm
  • výška revizního otvoru: 200mm s možností navýšení dle Vašich potřeb

* jsme výrobcem jímek, proto v případě Vaší potřeby můžeme upravit rozměry jímky dle Vašich konkrétních požadavků

Provoz

Provoz samonosné jimky 12m3 je velmi nenáročný. V případě jimky na odpadní vody postačuje vizuální kontrola hladiny vody a před jejím naplněním vyčerpání fekálním vozem. V případě jimky na vodu je jimka navíc opatřena bezpečnostním přepadem, který zajišťuje, aby nepřetekla. Postačuje tedy, pokud 2krát ročně vizuálně zkontrolujete, zda je nádrž celistvá a nezanáší se pískem a kameny.

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.