Vítejte na webových stránkách jímka-septik-čov.cz

Na e-shopu jimka-septik-cov je možné zakoupit kvalitní jímky, septiky, čistírny odpadních vod, pískové filtry a vodoměrné šachty, které jsou zároveň za rozumné ceny. Firma Špaček plast s.r.o. se zaměřuje i na výrobu jiných plastových nádrží – odlučovačů tuků a ropných látek, šachet na vrt, retenčních nádrží a požárních nádrži (jímek). Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou plastových nádrží jsme schopni vyjít vstříc každému požadavku zákazníka.

Firma si během své působnosti na trhu vytvořila mnoho významných obchodních partnerů. Jímky či septiky mají své spokojené zákazníky po celé ČR. Nádrže jsou vyráběny z kvalitního polypropylenu či polyetylenu od firem IMG Bohemia či od německé firmy Rochling.

Díky velkému počtu zakázek nabízíme dopravu po celé ČR ZDARMA!!! V případě, že naleznete levnější jímku či septik u konkurence, neváhejte nás oslovit – garantujeme kvalitu za výhodnou cenu!

V případě dotazů se na nás můžete kdykoli obrátit buď telefonicky na čísle 721 321 757nebo prostřednictvím
e-mailu info@kvalitni-jimka.cz

Patříme mezi největší výrobce plastových nádrží - septiků a jímek v ČR. Jsme schopni vyjít Vašim požadavkům vstříc. Nebráníme se atypickým požadavkům na výrobu plastových jímek či septiků, rozměry přizpůsobíme Vaším požadavkům.

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.