jímka objem 14m3

Kvalitní plastová jímka 14m3 určena k obetonování je využívaná především u rodinných domů či větších rekreačních objektů k jímání splaškových vod. Na jimky není nutné vyřizovat stavební povolení. Plastová jimka je z výroby opatřena nátokovým hrdlem, součástí je i plastový poklop. 

Cena:27 000 Kč
Cena s DPH:31 050 Kč
ks
Nákres

jímka na obetonování 14m3

Usazení

Jimku k obetonovani 14m3 usazujeme na zatvrdnutou železobetonovou podkladní desku. Poté betonujeme vzpěry mezi víkem a dnem jimky. Na závěr betonujeme plášť a víko nádrže. Přesný návod na instalaci je možné zaslat na vyžádání e-mail. Poté je návod k instalaci součástí dodávky, společně s osvědčením o vodotěsnosti jimky a prohlášením o shodě (certifikací).

Rozměry

Výška nádrže je stanovena na 2000mm, její průměr na 2950mm. Celkové výška je poté zvýšena dle výšky komínku, který instalujeme tak vysoký, jak budete potřebovat. Při výkopu je důležité myslet na to, že jimka má po obvodu 100mm žebrování, průměr jimky tak činí 3150.

Provoz

Jimka k obetonovani 14m3 je velice nenáročná na provoz. V případě využití jimky jako jimky na odpadni vody, postačuje pouze vizuální kontrola výšky hladiny vody a následné vyvezení fekálním vozem. V případě použití jako jimky na destovou vodu pouze odčerpáváte nakumulovanou vodu dle potřeby. V případě zabudování čerpadla dovnitř nádrže je vhodné použití zpětné klapky a průtokového spínače. Nabízíme také kompletní řešení využití dešťových vod.

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.