jímka objem 11m3

Kruhová plastová jimka 11m3, tento typ jímky kruhové je určen k obetonování. Plášť plastové jimky je opatřen žebry, v kterých jsou připraveny otvory na protažení armatury. Jímku je možné využívat jako jímku na vyvážení (splašky) nebo jako retenční jimku (jimku na vodu). 

Cena:24 990 Kč
Cena s DPH:28 739 Kč
ks
Nákres

Jímka k obetonování 11m3

Usazení

Jímku usazujeme na předem připravenou betonovou desku. Dírami v žebrech víka a pláště poté protáhneme armaturu. Jímku usadíme do jámy a připojíme přítokové případně odtokové potrubí. Za současného napouštění vodou jímku obetonováváme. Zabetonujeme také stojky mezi dnem a víkem a přebetonujeme víko nádrže. Po zatvrdnutí je jímka připravena k zásypu zeminou, vyčerpání napuštěné vody a používání.

Rozměry

Výška nádrže: 2000mm

Průměr nádrže: 2650mm

Výška komínku: základ 200mm s možností navýšení dle Vaší potřeby

Průměr komínku: 600mm

Přítokové a odtokové potrubí: standardně DN 110 - 160 umístěné kdekoliv na nádrži - dle potřeby

Popis Funkce

Jímka k obetonování o objemu 11m3 může sloužit ke dvěma základním účelům. K jímání odpadních neboli splaškových vod nebo k jímání dešťových vod. Může tedy sloužit jako odpadní jímka nebo retenční nádrž.  Odpadní jímka je vybavena komínem a přítokovým potrubím, retenční nádrž je vybavena navíc odtokovým potrubím, které slouží jako bezpečnostní přepad v případě naplnění nádrže a pokračujících dešťů.

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.