septik pro 9-12 osob

Plastový septik tříkomorový pro 9-12 osob využívaný především u větších objektů - penzionů nebo větších bytových jednotek. Septik je uvnitř opatřen přepážkami, které zaručují přečištění odpadních vod. Septik má rozměry průměr 255cm a výška 200cm. Septik je opatřen kontrolním otvorem. 

Cena:34 190 Kč
Cena s DPH:39 319 Kč
ks
Nákres

septik biologický 12m3

Usazení

Samonosný tříkomorový septik pro 9-12 osob je nutno osazovat na železobetonovou desku o minimální síle 15 cm. Deska musí být očištěná od hlíny, kořenů kamenů a dalších nečistot. Zejména při usazování do jámy dbejte zvýšené opatrnosti, aby nedošlo k napadání kamenů nebo větších hrud hlíny pode dno nádrže.  Po usazení připojte potrubí, začněte septik napouštět vodou tak, aby hladina vody byla vždy cca 20cm nad aktuálním zásypem. Po zasypání nechte zeminu sednou a můžete začít používat.

Konstrukce

Samonosnost septiku pro 9-12 osob zajišťují 2 vnější prstence po obvodu septiku, silné vnější žebrování ve vertikálním směru a stojky uvnitř nádrže, které rozpírají dno od víka septiku. K výrobě je použito pouze prvotřídního polypropylenu - nikoliv recyklátů.

Popis Funkce

Funkce tříkomorového septiku je založena na biologických hnilobných procesech, kdy mikroorganismy ve splaškové vodě "požírají" organické části nečistot. Anorganické části nečistot jsou pak díky systému komor odfiltrovány a zachyceny. Tyto mechanické části je poté při vysávání fekálním vozem ze septiku odstranit, aby nedocházelo k jejich přílišné akumulaci.

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.