pískový filtr pro 6-8 osob

Pískový filtr určený pro 6-8 osob využijete u velkých domů nebo větších rekreačních zařízení. Masivní konstrukce a kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost.

Cena:15 500 Kč
Cena s DPH:17 825 Kč
ks
Nákres

Boční pohled pískový filtrHorní pohled pískový filtr

Rozměry

Pískový filtr střední velikosti s délkou 4000mm, šířkou 1200mm a výškou 1200mm. Ideální pro stále ale i nestále zdroje znečistění odpovídající 6-8 trvale připojeným osobám.

Provoz

Provoz je naprosto bezúdržbový. Doporučujeme však kontrolovat kvalitu vody vytékající z prvního stupně čistění vod. Pokud by byla kvalita vody přicházející do filtru velmi špatná, výrazně se zkrátí životnost náplně. U ČOV je tedy především důležité její správná funkčnost a nastavení ventilů. U septiku doporučujeme jednou měsíčně použití biologických enzymů, které zrychlí hnilobné procesy a zlepší tak kvalitu odtékající vody.

Výhody

Důležitou výhodou, pro kterou je tříkomorový septik s pískovým filtrem ceněn je, že je možné je použít i u zdrojů odpadních vod s nestálou zátěží. Zvláště pak u rekreačních objektů se sezónním provozem nebo komerčních objektů s nestálou vytížeností. Na rozdíl od ČOV totiž nevyžadují kontinuální přísun biologického materiálu.

Špaček plast s.r.o.
Brněnská 58, 674 01 Třebíč
tel. +420 721 321 757 (volejte nonstop)

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.